İSOTLAR

Hakkımızda

Renault ile Dacia otomotiv markalarının yetkili servis ve yetkili satıcısı olan
İSOTLAR MOTOR OTOMOTİV PETROL TURİZM NAK. İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş.
ADANA Seyhan’da hizmet vermektedir.

Hayatımız Otomotiv

İsotlar Renault, 1987 yılından beri Adana’nın Seyhan ilçesinde, Fransız otomotiv devi Renault markasının binek ve hafif ticari araçlarının yetkili satış, servis ve yedek parça faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Mekanik, kaporta ve boya atölyesi, yedek parça bölümü, yeni araç stok sahası, satış sonrası test sahası, idari bölümleri ve misafir kafeteryalarıyla donatılmış tesiste sunduğu kaliteli hizmetlerle, bilinir ve güvenilir ismiyle İsotlar, kurumsallığını zamanla kusursuz hale getirdi.

Renault markası ile başlayan Oyak Grup temsilciliği, Adana’da 2012 yılında Dacia markasının da eklenmesi ile güçlenerek büyüdü. İsotlar, Renault ve Dacia markalarıyla sunduğu satış ve servis sonrası hizmetleriyle tüketicinin güvenini kazanarak sadık bir müşteri kitlesine sahip oldu.

İsotlar Renault Plaza 1500 metrekare kapalı showroom ve 2500 metrekare servis alanına sahiptir. Konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren işletmenin, servis geliştirme alanında Türkiye birincilikleri ve Renault Yardım bölge birincilikleri bulunmaktadır.

İşletmeye ayrıcalık kazandıran en büyük özellik, üstün rekabet gücüne ulaşmak için çalışanlarının yenilikçi, müşteri odaklı hizmet vermeyi kuruluş gayesi olarak benimsemesidir. Çalışanların teknik yeterliklerini arttıracak eğitimler ile sürekli gelişme ve iyileştirmeyi sağlamak işletmenin temel ilkelerindendir.

İsotlar Renault sıfır ve ikinci el araç satışı, satış sonrası hizmetleri, yedek parça temini ve aksesuar satışı yanı sıra müşterilerine çeşitli vade seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla kredi ve sigorta hizmetleri de sunmaktadır.

Otomotiv sektöründe dürüst ve güvenilir politikalarıyla sahip olduğu konumu güçlendirmeyi hedefleyen İsotlar, bildiği ve inandığı yolda her zaman tüketiciyle omuz omuza yürüyor.