İSOTLAR

Aksesuar

İhtiyaçlarınız doğrultusunda geniş aksesuar gamımızdan yararlanabilir, Dacia’nızı kendi zevk ve tercihlerinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

TAŞIMA VE KORUMA GAMI

Aracınızın taşıma kapasitesini artırma ihtiyacınız mı var?

Çeki demirleri, tavan barları, tavan bagajı, bisiklet taşıyıcılar ya da kayak taşıyıcılar… Geniş aksesuar gamımız arasından seçiminizi yapın ve tüm seyahatleriniz süresince ekipmanlarınızı yanınızda taşıyın.

Ailenizi ve eşyalarınızı korumayı mı istiyorsunuz?

Alarmlar, park sensörü, çocuk koltuğu, güvenlik kitleri… Sizlere tek başınıza veya ailece güven içinde faydalanmanızı sağlayacak çok sayıda aksesuar sunuyoruz.

İÇ AKSESUAR GAMI

Kendinizi evinizde hissetmek için aracınızı size özel mi tasarlamak istiyorsunuz?

Kolçaklar, kapı eşikleri, saklama alanları, vites kolları, parfüm püskürtücüler… İç konforu sağlamak için aracınıza özel olarak uyarlanmış geniş aksesuar gamından faydalanabilirsiniz.

Dacia’nızın içini koruma konusunda endişeniz mi var?

Kauçuk ve halı paspaslar, bagaj paspasları… Size aracınızın içini uzun süre ilk günkü gibi korumanıza yardım edecek ürünler sunuyoruz.

DIŞ AKSESUAR GAMI

Dikkat çekme ve Dacia’nıza onu eşsiz kılacak küçük dokunuşu verme arzunuz mu var?

Aracınız için özel olarak çizilmiş kişiye özel aksesuar gamımızdan faydalanın. Sportif kitten alüminyum jantlara kadar, Dacia’nızı imajınıza göre tasarlayın ve ona gerçek bir orijinallik dokunuşu katın!

Dacia’nızın karoserisini koruma ve onu dışarıdan gelecek tehlikelere karşı muhafaza etme endişeniz mi var?

Çamurluklar, yan çıtalar, kapı korumaları… Aracınız için özel olarak tasarlanmış ve estetiğine uygun olarak dıştan mükemmel olarak korumanızı sağlayacak birçok aksesuar bulunuyor.

MULTIMEDYA GAMI

Otomobil yolculuklarınızı daha eğlenceli geçirme isteğiniz mi var?

Telefon kiti, navigasyon, DVD Player, iPad tutucu… Dacia’nın size hayatı kolaylaştırmak ve seyahatlerinizi daha keyifli geçirmenizi sağlamak için sunduğu birçok yenilikçi aksesuar bulunuyor!

Detaylı bilgi için lütfen 0322 429 4664 nolu telefonu arayınız.