FİLO KİRALAMA

İSOTLAR

Filo Kiralama

Maharetli finans uzmanları için Renault Filo Kiralama’da heyecan veren seçenekler var.
İsotlar Renault’ya gelin, filo kiralama seçeneğinin avantajları ile tanışın.

HİZMETLERİMİZ

Esnek Süre ve Kilometre Uygulaması: Sözleşmeli araçlarınızın, sözleşme dönemi içerisindeki kullanımının takibi yapılır ve gerekli durumlarda süre ve kilometre parametreleri tekrar revize edilir. Maliyetlerinizi minimum seviyede tutan benzersiz hizmet seçeneğimizdir.

Hizmet Seviyeleri: Satış sonrası operasyonlar ve diğer hizmet unsurlarının hangi seviyede istendiği müşteri tarafından belirlenir.

Operasyonel Kiralama, işletmelerin satış, pazarlama ve dağıtım gibi fonksiyonlarının yürütülmesi ve aynı zamanda yönetim kadrosuna hizmet amacıyla ortaya çıkan toplu araç ihtiyacının belirlenen süre ve hizmet kapsamında işletmelere kiralanmasıdır.

Operasyonel Kiralama, kiralayanın amacının kiraladığı araca sahip olmaktan çok en efektif şekilde yararlanmak olduğu kiralama türüdür. Özsermaye zorunluluğu olmayan finansman modeli olarak “Operasyonel Kiralama”; şirketlerin filo ihtiyaçlarını karşılamada tercihleri arasındadır.

Aylık ödemeler sayesinde maliyetler sabitlenir ve eşit dağılımlı bir gider bütçesine destek oluşturur. Finansman payını özsermayeden kullanmadığı için de firmaların nakit akışı etkilenmez. Kiralama için ödenen aylık faturalar doğrudan gider kalemine yazılmaktadır, böylece vergi avantajı sağlanır.

Aracın mülkiyeti; kiralama süresi içinde araçla ilgili maddi kayıp (kaza, hırsızlık, zarar verme ve yok olma gibi) risklerine ek olarak yatırım riskini de üstlenen operasyonel kiralama şirketine aittir.

Detaylı bilgi için lütfen 0322 429 4664 nolu telefonu arayınız.